CA/MG-Zyme van Biotics is een calcium en magnesium supplement. Beide mineralen zijn organisch gebonden (uit citraat) en daardoor goed opneembaar door het lichaam. Biotics CA/MG Zyme heeft een 5:1 verhouding calcium en magnesiumcitraat.
Samenstelling per tablet:
Overige ingrediënten: vulmiddel: microkristallijne cellulose, bindmiddel: stearinezuur, disintegrant: gemodificeerde cellulosegom, pisum sativum (actiVbase®: biologische plantencultuur, bevat van nature polyfenolen, SOD en catalase), mineralen, anti-klontermiddel: magnesium stearaat
De adviesdosering is 3 maal daags 2 tabletten. Bij de maaltijden innemen.
Inhoud verpakking: 120 tabletten
Fout gemaakt in de bestelling, werd keurig opgelost. Dag later had ik mijn poducten in huis. Fijn bedrijf die snel antwoord geeft op mijn gestelde vragen.
snelle levering van goede producten
zeer correct bedrijf
Produkten besteld en snel in huis. Weet nog niet of het mij helpt
Ik heb een darmspoeling ondergaan bij Marloes. Erg professioneel en het heeft mij geholpen met mijn klachten.In het begin vond ik het best spannend om er naar toe te gaan. Maar Marloes heeft mij goed geholpen en de behandeling was goed te doen. Ik heb me weer eens druk gemaakt om niks :)
Het fijn vind ik dat ik ook na de bestelling nog contact kon opnemen voor mij vragen. Deskundig en ze nemen echt de tijd voor je.
Ik bestel mijn supplementen altijd bij de Orthokliniek. Ze verkopen alleen producten die daadwerkelijk iets voor je doen.
Overzichtelijke website en het bestellen ging goed.
Met 1 dag vertraging geleverd. Voor de rest alles ok!
Ik kom hier altijd voor een lymfedrainage behandeling. Fijne mensen en luisteren echt naar je klachten om vervolgens met goede oplossingen te komen. Het heeft mij enorm veel geholpen.